Kasko Fiyatları

Online olarak kasko fiyatları hesaplama yapmak eskisinden kolay artık. Araç sahipleri büyük miktarlarda ücret ödeyerek almış oldukları araçlarını karayollarında, otoparkta, ev önünde karşılaşılan risklerden korumak amacı ile araç kaskosu yaptırmakta ve her yıl yeniden hesaplanan kasko fiyatları araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfasından araç sahiplerine duyurulmaktadır. Kasko fiyatları, araç kasko sigorta şirketleri arasında farklılıklar gösterebilmektedir. Araç kasko sigorta şirketleri tarafından hesaplanan kasko fiyatları hesaplamaları aracın marka ve modeline, bulunulan ile göre, teminat altına alınacak risklere göre hesaplanmaktadır. Araç sahipleri, araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfaları üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde araç marka modeli, araç ruhsat numarasını ve bulunulan ili girerek online kasko fiyat teklifi almaktadır.

Araç sahipleri birden fazla araç kasko sigorta şirketinin web sayfası üzerinden online kasko teklifi alarak kasko paketlerini, kasko fiyatlarını inceleyerek kasko karşılaştırması yapmakta ve araçları için uygun kasko paketini ve en ucuz kasko fiyatını veren araç kasko sigorta şirketini seçmektedir.

Araç kasko sigorta şirketine giden araç sahibi kasko sigorta şirketinin hazırlamış olduğu kasko poliçesini imzalamakta ve kasko fiyatları hesaplanarak sunulan kasko paketini seçerek aracını güvence altına almaktadır. Kasko paketleri full kasko paketi diğer bir deyişle tam kasko paketi, standart kasko paketi, ek teminatlı kasko paketi olarak hazırlanmakta ve dar kapsamlı standart kasko paketi aracı kısmen korurken full kasko paketi bütün risklere karşı aracı korumaktadır.